1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Özgü Namal ve Özcan Deniz'li "Kızıl Goncalar"a ödüllü flaş oyuncu

Gold Film'in FOX için çekeceği "Kızıl Goncalar" dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor..

Özgü Namal ve Özcan Deniz’li “Kızıl Goncalar”a ödüllü flaş oyuncu

Özgü Namal ve Özcan Deniz‘i buluşturan “Kızıl Goncalar” yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinin başında geliyor. FOX‘un Gold Film imzalı dizisi çok konuşulacak toplumsal konuları cesur bir dille ele alıyor. Dizinin senaristi “Vatanım Sensin”, “Kulüp” ve son olarak Disney Plus için çekilen Aras Bulut‘lu 6 bölümlük “Atatürk” dizisini de yazan Necati Şahin… Ödüllü yönetmenlerimizden Ömür Atay‘ın çekeceği dizinin kadrosuna yine ödüllü başka bir başarılı oyuncu Mert Turak katıldı.

Mert Turak dizide Meryem’in (Özgü Namal) eşi Naim rolüne hayat verecek. Muhafazakar bir aile olan Meryem ve Naim’in Zeynep adında bir de kızları vardır. Yıllar sonra setlere dönecek olan Özgü Namal, çok etkili bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Oyuncu görüşmeleri devam eden dizinin ekim ayında sete çıkması planlanıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Şahan Gökbakar’dan Filenin Sultanları’nın başarısıyla ilgili manidar gönderme

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir