1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Dizi yayınları ne zaman başlıyor?

Deprem felaketi nedeniyle ara verilen dizi yayınlarının önümüzdeki hafta başlaması planlanıyor.

Dizi yayınları ne zaman başlıyor?

Dizi setleri yüzyılın en sarsıcı deprem felaketinin ardından ara verdikleri çekimlerine bu hafta başlamıştı. Geçen hafta yayın olmadığı için birçok dizinin şu anda bir stok bölümü var. Bazı dizilerin ise geçen hafta bölüm çekimleri yarım kalmıştı. Bu hafta kalan çekimler tamamlandı. Tüm kanallar bu akşamki ortak yayını bekliyordu.

Şu anda özel kanalların önümüzdeki hafta pazartesi gününden itibaren dizi yayınına başlama planı var. Bu arada hafta sonu eğer “Kardeşlerim” yayınlanırsa Dokuz Oğuz’un da ekrana getirilebileceği konuşuluyor. Özel kanallar normal yayın akışlarına dönmeyi planlarken TRT’nin ise bir süre daha dizi yayınlamayı düşünmediği öğrenildi.

Bu arada reklam gelirlerinin düşük olduğu şubat ayında dizileri etkileyecek bir olumsuz durum da deprem nedeniyle bölgedeki birçok deneğin devre dışı kalması ve bu yüzden veri alınamayacak olması…

thumbnail
Önerilen Yazı
Dizi yapımcıları deprem bölgesine okul yaptıracak

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir