1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çağatay Ulusoy'un Kübra dizisinde anne ve babasına kim hayat verecek?

Çağatay Ulusoy'un Kübra dizisinden ilk kare basınla paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy’un Kübra dizisinde anne ve babasına kim hayat verecek?

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Kübra’nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönettiği Netflix için çekilen dizi Afşin Kum’un aynı adlı eserinden Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından uyarlandı.

Dizide Gökhan adlı mahallesinde sevip sayılan bir genci canlandıran Çağatay Ulusoy’un aile fertlerine Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ahsen Eroğlu hayat veriyor. Mahalledeki sevgilisi Merve’yi Aslıhan Malbora’nın oynadığı dizinin 2. sezonunda ise Büşra Develi ekibe katılacak. Öte yandan Cihan Talay, Aytek Şayan da “Kübra”da Gökhan’ın arkadaşlarını oynayacak.

Dizinin konusuna gelince; İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan Gökhan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışmaktadır. Gökhan’ın sıradan hayatı, parçası olduğu sanal arkadaşlık grubundan, Kübra isimli bir hesaptan gelmeye başlayan mesajlarla alt üst olur. Kübra, ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar vermektedir. Bu mesajlaşma zamanla, Gökhan’ın seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir yolculuğa dönüşür. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır..

thumbnail
Önerilen Yazı
Gülcemal dizisinden iddialı afiş

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir