1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı hamile mi?

Geçen ekim ayında Ufuk Beydemir'le evlenen 21 yaşındaki ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı'nın kıyafet seçimi hamile olduğu yorumuna neden oldu.

Ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı hamile mi?

İpek Filiz Yazıcı geçen ekim ayında, müzisyen Ufuk Beydemir‘le Roma‘da sürpriz bir törenle evlenmişti. Rol aldığı “Elimi Bırakma“, “Aşk 101” ve “UFO” gibi projelerdeki başarılı performansıyla beğeni toplayan 21 yaşındaki genç oyuncu, daha sonra eşiyle İstanbul’da aile fertlerinin katılımıyla bir de düğün yapmıştı. Bir süredir mutlu giden evliliğinin tadını çıkaran Yazıcı’nın “Yeni rengimi buldum” notuyla yaptığı paylaşımında giydiği bol elbise sosyal medyada “Acaba hamile mi?” yorumuna neden oldu.

Telefonla ulaştığım genç yıldız hamile olmadığını söyledi ve “Bir takım evlilik kiloları alındı. Daha ben bebeyim” dedi. Son olarak “İçimizdeki Ateş” dizisinde ve “Mitat” filminde rol alan güzel oyuncu yakında eski formuna geri döneceğini ve gelen projeleri değerlendireceğini belirtti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’li “Saklı Kalsın” dizisinde flaş değişiklik
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir