1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Feyyaz Yiğit: Ben diğer ünlüler gibi kendime bir manyaklık bulamadım

Gibi ve Ölümlü Dünya film serileri gibi fenomen yapımların hem yaratıcı, hem de oyuncu ekibinde yer alan ünlü komedyen Feyyaz Yiğit, mütevazı kişiliğiyle de çok seviliyor.

Feyyaz Yiğit: Ben diğer ünlüler gibi kendime bir manyaklık bulamadım

Feyyaz Yiğit’in hem yazar, hem de başrolleri arasında yer aldığı “Ölümlü Dünya 2” filmi 2 haftada 1 milyon 77 bin 294 seyirciye ulaştı. Ünlü komedyen, Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına verdiği röportajda “Ben de herkesin tanıyabileceği birisi kıvamında bir hayat yaşıyorum ya zaten… Hiçbir ekstra özelliğim yok” dedi.

Ünlü komedyen “Sanatçılardan duyduğumuz şeyler vardır ya; o biraz şöyledir. O çayını 58 şekerli içer, sadece yalınayak yürür gibi… Herkes kendisine bir manyaklık bulur ya… Ben kendime bir manyaklık bulamadım kendime… Bir manyaklığım yok. Dolayısıyla normal alelade herhangi bir kişiyle yan yana oturduğumda ben oradayımdır… Bunu şu yüzden söylemiyorum; hepsini tek tek inceledim demiyorum. Farkında değilim eğer öyle bir şey varsa demeye çalışıyorum” diye konuştu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Taze evli Umut Evirgen’e ödül yağdı… Ferhan Şensoy’u unutmadı
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir