1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’a “Bihter” sorusu

“Aşk-ı Memnu” dizisinin efsane ikilisi Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’a 13 yıl sonra tekrar bir araya geldikleri “İstanbul İçin Son Çağrı” filminin galasında Farah Zeynep Abdullah’lı “Bihter” filmi soruldu. İki star isim de filmi izlemediklerini belirtti.

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’a “Bihter” sorusu

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ “Aşk-ı Memnu” filminin ardından 13 yıl sonra “İstanbul İçin Son Çağrı” filminde buluştu. Filmin galasında iki başrol oyuncusuna geçen perşembe yayınlanan Farah Zeynep Abdullah ile Boran Kuzum’u buluşturan “Bihter” filmi soruldu.

Kıvanç Tatlıtuğ da Beren Saat de filmi izlemediklerini söyledi. Tatlıtuğ “Her işin kendi dinamiği onu eşsiz kılıyor. Bence kameranın arkasında bir sinema filminin, bir dizinin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür etmek lazım. Projenin bir kere daha yapılmış halinin kıyas yapılması yapılmış olan bir projenin bir kere daha yapılmayacağı anlamına gelmiyor. 10 defa da farklı yorumlarla hayata geçirilebilir. O yüzden kıyas yapılmasını, ben bir oyuncu olarak, üreten biri olarak doğru bulmuyorum. İzlemedim ama en yakın zamanda izleyeceğim” dedi.

KıvançTatlıtuğ “Aşk-ı Memnu tekrar çekilse oynar mısınız?” sorusuna “Şartlara bakmak lazım” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Melek Baykal “Yan Oda” dizisiyle dönüyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir