1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

"Oyun Bitti" filminin çekimleri başladı

İlker Aksum, Can Nergis, Melih Selçuk ve İlay Erkök gerilim aksiyon türündeki "Oyun Bitti" filminde bir araya geldi.

“Oyun Bitti” filminin çekimleri başladı

“Oyun Bitti” filminin çekimleri bugün Çekmeköy Ay Yıldız Airsoft Oyun Alanı‘nda başladı. Matine Film imzalı projenin yönetmeni Gökhan Arı, görüntü yönetmeni ise Kadir Yücel… Senarist: Taner Şahin’in yazdığı filmin yapımcıları Yakup Korkusuz ve Onur Yaprakçı… Filmin kadrosunda İlker Aksum, Can Nergis, Melih Selçuk, İlay Erkök, Abdül Süsler, Ali Oğuz Şenol, Nur Erkoç ve Oğuzhan Kansız yer alıyor.

Önce sinemalarda seyirciyle buluşacak olan sinema filminin türü gerilim aksiyon.. Oyun Bitti, Air Soft oyunları oynayan Cenk, Cihan ve arkadaşlarının, başka bir Rus Air Soft takımı tarafından aldıkları maç teklifinde yaşadıkları aksiyon ve gerilim dolu macerayı konu ediyor. Cenk, Cihan ve arkadaşları, yine ekip arkadaşları olan Tolga aracılığıyla, Rus bir Air Soft takımının, ucunda para ödülü olan bir maç yapmak istediklerini öğrenirler. Cenk, Cihan ve arkadaşları teklifi kabul eder. Oyunun oynanacağı ormanlık alana giderler. Oyun başladıktan kısa bir süre sonra, yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu fark ederler. Rus takımının elindeki silahlar gerçektir. Artık Rus takımı avcı, Cenk, Cihan ve arkadaşları avdır. Ölümle hayat arasındaki ince çizginin üzerinde kıyasıya bir mücadele başlar.

thumbnail
Önerilen Yazı
Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan’ı buluşturan “Kader Bağları” dizisi sete çıkıyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir