1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nın yönetmeni Burcu Alptekin'den Kızılcık Şerbeti cezasına tepki: Barbarlık

Yalı Çapkını'nın yönetmeni Burcu Alptekin cuma akşamı rakibi olan Kızılcık Şerbeti dizisine RTÜK tarafından verilen 5 kez yayın durdurma cezasına tepki gösterdi.

Yalı Çapkını’nın yönetmeni Burcu Alptekin’den Kızılcık Şerbeti cezasına tepki: Barbarlık

Yalı Çapkını dizisi ekibi cuma akşamları rakip oldukları Kızılcık Şerbeti dizisine RTÜK tarafından verilen 5 kez yayın durdurma cezasını eleştirdi. Dizinin yönetmeni Burcu Alptekin “Sansüre karşıyız derken yayın durdurma cezası barbarlıktır. Kabul edilemez. RTÜK Kızılcık Şerbetine Dokunma” paylaşımını yaptı.

Star TV’de yayınlanan OGM Pictures imzalı dizinin 2. yönetmeni Alptekin Bozkurt da “Kızılcık Şerbeti”ne verilen cezayı kınadı.

“Yalı Çapkını”nın Suna’sı Beril Pozam da “Kızılcık Şerbeti”nin Kıvılcım’ı Evrim Alasya’nın paylaşınını repost erri ve “Sansürün her türlüsüne karşısıyız” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını’nın yönetmeni Burcu Alptekin’den Kızılcık Şerbeti cezasına tepki: Barbarlık

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir