1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Serenay Sarıkaya'nın KGKG'deki ikinci başrol arkadaşı da belli oldu

Serenay Sarıkaya'nın avukat Leyla rolüne hayat vereceği "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisindeki rol arkadaşları tek tek belli oluyor.

Serenay Sarıkaya’nın KGKG’deki ikinci başrol arkadaşı da belli oldu

Serenay Sarıkaya‘nın “Şahmaran“ın ardından Netflix‘e çekeceği yeni dizi projesi “Kimler Geldi, Kimler Geçti“nin hazırlıkları sürüyor. Bertan Başaran‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı diziyi unutulmaz projelerin yazarı Ece Yörenç kaleme alıyor. Bir avukatlık bürosuna bağlı çalışan Leyla’nın renkli hikâyesini etkileyici bir dille ele alan projenin ilk belli olan erkek oyuncusu Metin Akdülger olmuştu. Sarıkaya’nın “Medcezir” dizisinin ardından yıllar sonra yeniden beraber kamera karşısına geçeceği Akdülger “Ömer” rolünü canlandıracak.

Temmuz ayında sete çıkacak olan dizide Cem’e hayat verecek oyuncu da belli oldu. Başarılı oyuncu Hakan Kurtaş, Bambini Film imzalı “Kimler Geldi, Kimler Geçti”nin başrol erkek oyuncuları arasına katıldı. İlişki dünyasındaki iniş çıkışları eğlenceli bir dile ele alan romantik komedi türündeki dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ay Yapım’ın Academy Day gecesine katılan ünlülerin şaşırtan görüntüleri
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir