1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Serenay Sarıkaya'nın anne ve babasına hayat verecek oyuncular belli oldu

Serenay Sarıkaya'nın yeni Netflix dizisi "Kimler Geldi, Kimler Geçti"nin okuma provası bugün yapılıyor.

Serenay Sarıkaya’nın anne ve babasına hayat verecek oyuncular belli oldu

Serenay Sarıkaya‘nın “Şahmaran“dan sonra Netflix‘e çekeceği ikinci dizi olan “Kimler Geldi, Kimler Geçti” güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Okuma provası bugün yapılacak olan dizide Metin AkdülgerAhmet Rıfat ŞungarHakan KurtaşDamla Sönmez, Boran Kuzum, Zeynep Tuğçe Bayat, Sümeyra Koç ve Bilgi Aydoğmuş rol alacak. Perihan Savaş’ın da 8. bölümde konuk oyuncu olacağı diziye 2 değerli tiyatrocu daha katıldı.

Laçin Ceylan, Bertan Başaran’ın yöneteceği dizide Avukat Leyla’nın (Serenay Sarıkaya) annesine hayat verecek, Leyla’nın büyükelçi olan babasını ise usta oyuncu Ege Aydan canlandıracak. Ece Yörenç‘in yazdığı dizi günümüz şehir hayatındaki kadın erkek ilişkilerini avukat Leyla ve çevresinin gözünden etkileyici bir dille ele alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kütüğü artık Sivas’ta olan Eda Ece evlenir evlenmez modaya uydu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir