1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Serenay Sarıkaya'dan Aile dizisinde Merve Özbey'in "Yaramızda Kalsın" şarkısı

Serenay Sarıkaya'nın Toygar Işıklı'yla stüdyoda çekilen fotoğrafının sırrı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya’dan Aile dizisinde Merve Özbey’in “Yaramızda Kalsın” şarkısı

Serenay Sarıkaya’nın Toygar Işıklı’yla stüdyoda çekilen pozlarının başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’la paylaştığı şarkı olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu 6. bölümde daha önce Merve Özbey’den dinlediğimiz Onur Can Özcan’a ait ‘Yaramızda Kalsın’ şarkısını seslendirdi.

Devin ve Aslan’ın eğlendiği sahnede Ece İrtem’in hayat verdiği şarkıcı Cansın, karı koca arasında gerilime neden oluyor. Cansın’ın şarkı söylemesini istediği çiftten Aslan, Devin’in de kendisi gibi sesinin iyi olmadığını söylüyor.

Bunun üzerine Cansın’ın Aslan’a olan samimi davranışlarından rahatsız olan Devin, alıyor eline mikrofonu, başlıyor şarkıyı söylemeye… Devin’in gövde gösterisi ve sesinin güzelliği Aslan’ın eşine olan hayranlığını artırıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kanal D’nin hangi dizileri önümüzdeki sezon da sürecek? Yargı fanlarına müjde

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir