1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Özge Özpirinçci Aile’de

Özge Özpirinçci, Kıvanç Tatlıtuğ'la "Aile" dizisinde başrolü paylaşacak.

Özge Özpirinçci Aile’de

“Kral Kaybederse” dizisinden senaryo yüzünden ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni adresi eski yapım şirketi Ay Yapım olmuş ve yakışıklı oyuncu Kerem Çatay’ın geçen aylarda kendisine sunduğu Aile dizisi teklifini kabul etmişti. Ahmet Katıksız’ın yöneteceği dizinin ara verilen hazırlıklarına bu hafta itibaren başlanıyor.

Dizide Aslan adlı kalabalık bir ailesi olan Volta gece kulübü işletmecisine hayat verecek olan Tatlıtuğ’un partneri için Özge Özpirinçci’nin adı geçiyordu. Son gelen haberlere göre Özpirinçci daha önce yapım ortağı da olduğu “İlk ve Son” dizisini de yazan Hakan Bonomo’nun yazdığı diziyle el sıkıştı.

Özpirincçi ile Bonomo aynı zamanda okul arkadaşı… Ünlü oyuncu dizide Aslan’ın ailesini tedavi etmeye çalışan psikolog Devin rolüne hayat verecek.

Önerilen Yazı
Kuş Uçuşu’nun 2. Sezonu hakkında tüyolar
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.