1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Levent Özdilek “Kimler Geldi, Kimler Geçti 2”yle el sıkıştı

Serenay Sarıkaya’nın avukat Leyla rolüne hayat verdiği Ay Yapım imzalı “Kimler Geldi, Kimler Geçti”nin ikinci sezon çekimleri haziran ayında başlıyor.

Levent Özdilek “Kimler Geldi, Kimler Geçti 2”yle el sıkıştı

“Kimler Geldi, Kimler Geçti” dizisinin yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Usta senarist Ece Yörenç’in yazdığı dizinin ikinci sezonunu da rejisi çok beğenilen Bertan Başaran yönetecek. Bir avukatlık bürosunda çalışan bir grup yakın arkadaşın hikâyesini anlatan dizinin birinci sezonuna Cem Murathan’a hayat veren Hakan Kurtaş damga vurmuştu.

Kahramanların yeni aşklar ve yeni maceralar yaşayacağı ikinci sezonda Cem Murathan’ın babası Süha da hikâyeye dahil olacak. Süha’yı usta tiyatrocu Levent Özdilek canlandıracak. Özdilek şu günlerde Tekden Film’in Türk- Dubai ortaklığında çekilen “1001 Gece” dizisinde rol alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Cemre Ebuzziya Cannes yolcusu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir