1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kuş Uçuşu dizisinin yeni yönetmeni kim oldu?

Netflix'in merakla beklenen dizisi Kuş Uçuşu'nu kimin yöneteceği merak konusuydu.

Kuş Uçuşu dizisinin yeni yönetmeni kim oldu?

Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezon çekimleri yakında başlıyor. Kasım ayında sete çıkması planlanan dizi için Ay Yapım hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Dizinin tüm eski kadrosunun yeni hikâyede de yer alacağı öğrenildi. İkinci sezon çekimleri biter bitmez kısa bir ara verilip hemen 3. sezonun çekimlerine başlanacak.

“Kuş Uçuşu”nun ilk sezonuna yönetmen olarak imza atan Deniz Yorulmazer Darmaduman dizisini çektiği için yeni yönetmenin kim olacağı merak ediliyordu. O isim de belli oldu. Başarılı yönetmenlerimizden Koray Kerimoğlu, “Kuş Uçuşu”nun yeni yönetmeni oldu. Televizyon dünyasında yaşanan kuşak çatışmasını ve entrikaları konu alan dizinin Meriç Acemi imzası taşıyan senaryosu çok büyük ilgi görmüştü.

thumbnail
Önerilen Yazı
Sıfırıncı Gün’e Edho’dan ikinci transfer

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir