1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İbrahim Çelikkol hangi tarihi diziyle flört ediyor?

İbrahim Çelikkol'un "Kuş Uçuşu"nun ardından çekeceği dizi merak konusuydu.

İbrahim Çelikkol hangi tarihi diziyle flört ediyor?

İbrahim Çelikkol Netflix’te yayınlanacak olan “Kuş Uçuşu” dizisinin 2. ve 3. sezon çekimlerini tamamladı. Çok sayıda teklif alan başarılı oyuncunun yeni adresi merak konusuydu. Çelikkol’un Akli Film‘in önce dijital için Türk-Pakistan ortak yapımı olarak hazırladığı, ardından da TRT 1‘in satın aldığı “Selahaddin Eyyubi” dizisiyle anlaşma aşamasında olduğu öğrenildi.

İbrahim Çelikkol’u sosyal medyadan da takibe alan Akli Film‘in patronu Emre Konuk diziyi Gebze’de kurulan platoda çekecek. Yeni sezonda ekrana gelecek olan projenin cast çalışmaları devam ediyor. Kudüs’ü 88 yıllık Haçlı işgalinden kurtararak İslam dünyasının en önemli kahramanlarından biri haline gelen Selahaddin Eyyubi‘nin hayatını anlatan dizinin 3 sezon sürmesi planlanıyor.

Önerilen Yazı
“Veda Mektubu” dizisiyle ilgili yeni gelişme
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.