1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’a omzunu öperek teşekkür etti

İlk sezonu büyük ilgi gören “Kuş Uçuşu”nun 2. Sezonu öncesi dizinin oyuncuları İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, İrem Sak, Miray Daner ve Şifanur Gül ekip yemeğinde buluştu.

İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’a omzunu öperek teşekkür etti

“Kuş Uçuşu” dizisinin 2. Sezonu bugün Netflix’te yayınlanacak. Dizinin oyuncuları Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, Demircan Kaçel, İrem Sak, Şifanur Gül ve senaristi Meriç Acemi ekip yemeğinde buluştu. Maslak’taki Sanayi 313’te düzenlenen yemek öncesi İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, İrem Sak, Miray Daner ve Şifanur Gül basının sorularını yanıtladı.

Geçmişte bir TV kanalında çalıştığını anlatan Birce Akalay’a muhabirler İbrahim Çelikkol’un dizide canlandırdığı yapımcı Kenan rolü ima edilerek “Bu kadar yakışıklı bir yapımcınız olmuş muydu?” diye sordu.

Birce Akalay “O birazcık normalin dışına bir adam olduğu için genel olarak genel olarak çok bulunmuyor. O yüzden ne yapımcı, ne de başka bir sektörde çok karşılaşabileceğimi düşünmüyorum” dedi.

Partnerinden duyduğu bu iltifat üzerine İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’a omzunu öperek teşekkür etti ve “O benim en kıymetlim en değerlim hayatımın içinde de öyle…” diye konuştu. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol’a ettiği iltifatın doğaçlama olduğunu söyledi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Onur Seyit Yaran ile Helin Kandemir “Aşkın Yüzü” filminde buluşuyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir