1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ferdi Tayfur kızı Tuğçe’ye ateş püskürdü: Kim ne yapar kendine yapar

Arabesk müziğinin baba lakaplı büyük ustalarından Ferdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur’un yeğeni Şirin Gözalıcı’yla kavga etmesine fena sinirlendi ve "“Sevgili dostlar zamanında neden bırakıp kaçtığını anladınız mı?" açıklamasını yayınladı.

Ferdi Tayfur kızı Tuğçe’ye ateş püskürdü: Kim ne yapar kendine yapar

Dört yıl önce oğlundan aldığı böbrekle sağlığına kavuşan Ferdi Tayfur Arabesk müziğinin baba lakaplı büyük ustalarından Ferdi Tayfur bugün Necla Nazır’la beraberliğinden dünyaya gelen kızı Tuğçe’ye sinirlendi. Kızı Tuğçe ile aynı zamanda basın danışmanlığını yapan yeğeni Şirin Gözalıcı arasında sosyal medyada başlayan tartışmayı gören 78 yaşındaki usta sanatçı “Sevgili dostlar zamanında neden bırakıp kaçtığını anladınız mı? Ferdi Tayfur” paylaşımını yaptı.

Bebek bekleyen Tuğçe Tayfur ise bu açıklamayı babasının değil, ona menfaati için yaklaştığını iddia ettiği Şirin Gözalıcı’nın yaptığını öne sürdü ve şu satırları yazdı:

Ya utanmazlıkta son noktasın, acıdım şu an sana… Al aşkım senin olsun, ne istiyorsan ama gerçeği hiçbir zaman değiştiremeyeceksin. Sen asla onun kızı olamayacaksın, üzgünüm… Kıskançlığın ve fesatlığın babamın hesabından yazdığın bu iğrenç şeyle belli oldu zaten… Seni Allah’a havale ediyorum ama bu dünyada da peşinizde olacağımdan emin olabilirsin…” yanıtını verdi.

Bunun üzerine Ferdi Tayfur videolu açıklama yaptı ve “Tüm paylaşımlarım bana aittir” notuyla yayınladığı videoda “Az önce bir yazı yayınlattım. Şirin’e yazdırdım… Çünkü onun telefonu yanımdaydı. O bakımdan, bu yazıyı ben yazdım. Şirin yazmadı. Söylediğim de şu, kim ne yapar kendine yapar… Dünyada ve ahirette kim ne yapar kendine yapar. Başka söyleyecek bir şeyim yok. Büyüklerinize danışın… Onlar bu lafıma ne diyecekler? Hepinizin gözlerinizden öpüyorum… Benim adım Ferdi Tayfur…” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Kod Adı Kırlangıç” dizisine Tozkoparan’ın 3 flaş ismi konuk oluyor
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir