1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si Melek Şahin'in işsizlik isyanı

Çocuklar Duymasın dizisinin Emine'si Melek Şahin kendisine iş tekifi gitmemesine isyan etti.

Çocuklar Duymasın’ın Emine’si Melek Şahin’in işsizlik isyanı

Çocuklar Duymasın dizisinde Emine rolüyle hafızalara kazınan Melek Şahin yaşadığı sıkıntılara isyan etti. 52 yaşındaki oyuncu evinin kentsel dönüşüme girdiğini belirtti. Şahin “Kiralık evim kentsel dönüşüme girdi ve ben 3 katı kira ödeyerek başımı sokacak zar zor bir ev bulabildim. Yaşam koşulları hepimiz için gerçekten çok zor ve artık gerçekten isyanlardayım… TV tarihinde damgasını vurmuş bir dizi oyuncusu olmaktan onur duysam da özellikle son 5 yıldır reddettiğim işler ve tiyatro hariç onlarca dizi film reklam projesi varken niçin yer alamadığım yer alamadığımı öğrenmek ve sorgulamak istiyorum” mesajını paylaştı.

Başarılı oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Çünkü 4 yıl tiyatro oyunculuk okudum. Emek harcadım Mesleğimi çok seviyorum ve paramı da bu şekilde kazanıyorum Çok kırgınım üzgünüm. İsyanlardayım…

thumbnail
Önerilen Yazı
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu evlilik yıldönümlerini Murat Dalkılıç’la kutladı
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir