1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Cansel Elçin “Şahane Hayatım” dizisinde

FOX’un çarşamba akşamları seyirciyle buluşan dizisi “Şahane Hayatım”a Ece Uslu’dan sonra bir flaş isim daha konuk oluyor.

Cansel Elçin “Şahane Hayatım” dizisinde

Cansel Elçin peş peşe iddialı dizilerle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu geçen haftalarda önce Cumartesi Film’in imza atacağı, çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Netflix’in Halit Ergenç’li “Adsız Aşıklar” dizisiyle el sıkıştı. Elçin, Funda Eryiğit ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de rol alacağı diziye konuk olacak.

Cansel Elçin son olarak Ay Yapım’ın FOX için çektiği “Şahane Hayatım” dizisine renk katacak. Bugüne kadar birçok unutulmaz yapımda yer alan Elçin, Çağrı Bayrak’ın yönettiği “Şahane Hayatım”da sürpriz bir karakter olan Ahmet rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kerem Bürsin’in reklam filmleri rekor kırıyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir