1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bergüzar Korel'li "Kanlı Yayın" dizisine 4 yeni oyuncu

Amazon Prime Video'nun ilk yerli dizisi "Kanlı Yayın"ın saç, makyaj, kostüm ve okuma provaları devam ediyor.

Bergüzar Korel’li “Kanlı Yayın” dizisine 4 yeni oyuncu

Kanlı Yayın” dizisinin çekimlerinin 7 Ağustos haftası başlaması planlanıyor. Can Ulkay‘ın yöneteceği OGM Pictures imzalı proje Prime Video’nun ilk yerli dizisi olacak. Bergüzar Korel (Neslihan), Caner Cindoruk (Nejat), Serkan Altunorak (Vural), Kaan Mirac Sezen (Can), İbrahim Selim‘in (Hakan) başlıca rollerine hayat vereceği dizinin kadrosuna yeni isimler katıldı. Yetenekli genç oyunculardan Merve Nur Bengi, dizide bir TV kanalında sunuculuk yapan Neslihan’a hayran olan, hırslı gazeteci Özge’yi canlandıracak.

Son olarak Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde rol alan yetenekli yıldız Demirhan Demircioğlu, “Kanlı Yayın”da Tolga rolüne hayat verecek ve Neslihan’ın Oğlu Can’ın arkadaşını oynayacak.

“Ben Bu Cihana Sığmazam”la seyirci karşısına çıkan Mina Derman, “Kanlı Yayın” dizisinin ekibine katıldı. Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan’ın yazdığı dizide Derman “Gizem” rolüyle Can’ın arkadaşını oynayacak.

Genç yeteneklerden Elif Uslusoy da “Kanlı Yayın“da “Leyla”yı oynayacak. Dizi Leyla’nın ölümüyle başlayacak ve bu olay cinayetleri aydınlatan bir programı sunan Neslihan’ın bütün hayatını değiştirecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Ya Çok Seversen” dizisine 2 konuk oyuncu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir