1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Arif Verimli'den Gülseren Budayıcıoğlu'na etik dersi

Ünlü Psikiyatrist Arif Verimli danışanlarının öykülerini önce kitap olarak yazan, ardından da dizisini çeken meslektaşı Gülseren Budayıcıoğlu'nu eleştirdi.

Arif Verimli’den Gülseren Budayıcıoğlu’na etik dersi

Arif Verimli sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Halkın çok sevdiği doktorlar arasında yer alan Verimli, bir takipçisine verdiği cevapla yazdığı kitaplar satış ve çektiği diziler de izlenme rekoru kıran meslektaşı Gülseren Budayıcıoğlu‘nu hedef aldı.

Arif Verimli bir takipçinin yönelttiği “Sayın hocam, bipolar konulu bir kitabınız var mıdır?” sorusuna  “Hastalarım üzerinden kitap ve senaryo yazmıyorum, sevgiler…” karşılığını verdi.

Gülseren Budayıcıoğlu‘nun “Camdaki Kız” başta olmak üzere gerçek bir yaşam hikayesinden yola çıkarak yazdığını belirtiği birçok kitabı dizi filme çekilmişti. Bu durum zaman zaman tartışmalara konu olmaya devam ediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
FOX’un “Yabani” dizisine usta oyuncu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir