1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Hülya Avşar yıllar sonra yeniden jüri koltuğunda

Hülya Avşar "Yıldız De Bana" yarışmasında ekip arkadaşlarıyla beraber yeni yetenekler keşfedecek.

Hülya Avşar yıllar sonra yeniden jüri koltuğunda

Hülya Avşar geçmişte “Yetenek Sizsiniz” ve “O Ses Türkiye” programlarının jüri koltuğuna oturmuş ve yeni yeteneklerin keşfedilmesine ön ayak olmuştu. Aynı zamanda Hande Yener, Işın Karaca, İrem Derici gibi isimlerin de şov dünyasına kazandırılmasında da etkin rol oynayan Avşar yılllar sonra Kanal D’nin Pastel Film imzalı “Yıldız De Bana” yarışmasının jüri koltuğunda oturacak ve oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandıracak. Cuma akşamları yayınlanması beklenen yarışmada Avşar’a jüride Büşra Pekin ve Zafer Algöz eşlik edecek. Yarışmanın yaratıcı yönetmenliğini ise usta isim Hamdi Alkan üstlenecek.

Yıldız De Bana ile ekrana dönen ünlü sanatçı Hülya Avşar “Başvurular çok yoğun. Heyecanlıyım, mutluyum…İçinde her türlü duyguyu barındıran ama özünde yüzümüzü güldüren eğiten ve sonunda emeklerin karşılığı olan muhteşem bir program. Binlerce gencin geleceğini belirleyeceğine inanıyorum” dedi. Yarışmada 9 kadın 9 erkek yarışmacıdan oluşan toplam 18 kişi yer alacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
İhanete uğradığı iddia edilen ünlü oyuncu Burcu Binici boşandı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir