1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Hasan Can Kaya'dan çok güzel hareket... 150 bin TL bağışladı

"Çok Aşk" adlı ilk sinema filmi 27 Ekim'de vizyona girecek olan ünlü komedyen Hasan Can Kaya, sürekli destek verdiği Ankara Patiliköy'e son olarak 150 bin TL bağış yaptı.

Hasan Can Kaya’dan çok güzel hareket… 150 bin TL bağışladı

250’si engelli, 1000 civarı hayvana hizmet veren Ankara’daki Patiliköy adlı bakımevine ünlü bir isimden destek geldi. Hasan Can Kaya, “Konuşanlar” adlı programında da destek verdiği merkezin klinik masraflarını karşıladı. Ankara Patiliköy sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajla ünlü komedyene teşekkür etti ve şu satırları yazdı:“Klinik borçlarımız 185 bin civarı kalmıştı. Borcu sürekli duyurduk. Yaklaşık 500 binden düştü. Ve şimdi muhteşem haberi veriyoruz. Can dostumuz sürekli hep destek oluyordu. Ne zaman mesaj atsak anında yardım etti. Bu kez tam 150 bin TL bağış yaptı. Ya ne desek az kalır. Onu çok seviyoruz. Özellikle hayvanlar ince çizgisi. İyi ki varsın Hasan, iyi ki varsın. Sizin varlığınız yalnız olmadığımızı gösteriyor. Güç veriyor…”

thumbnail
Önerilen Yazı
Gamze Özçelik’in avukatı Fatih Volkan yıllar sonra Barış Kılıç hakkında sessizliğini bozdu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir