1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Cansu Dere'den haber var

Cansu Dere'nin sessizliğe bürünmesinin nedeni merak konusu olmuştu.

Cansu Dere’den haber var

Cansu Dere bir süredir sessizliğe bürünmüş, geçen ay peş peşe yaşanan depremlerde de herhangi bir paylaşım yapmaması başarılı oyuncunun hayranlarını endişelendirmişti. Telefonla ulaştığım Dere, sağlık sorunu yaşadığını anlattı. Evinde geçirdiği kazada topuğunun çatladığını belirten ünlü oyuncu iyileşene kadar evinden dışarı çıkmadığını anlattı.

Ünlü oyuncu sosyal medyayla ilgili de “Kimseyi endişelendirmek istemezdim. Zaten sosyal medyayı çok fazla kullanan biri değilim. Ayrıca instagram’ı da neşeli anlarımı paylaştığım bir albüm gibi kullanmak istiyorum” dedi. Öte yandan Disney Plus’ın ülkemizde anlaştığı ilk kadın star olan Dere, ilk olarak platform için çekilen Onur Saylak’ın “Şahsiyet” dizisinde rol alacak ve daha sonra yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yüz Yıllık Mucize dizisinin adının sırrı ne?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir