1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Burak Özçivit'ten 5 sezon anlaştığı Kuruluş Osman'la ilgili flaş açıklama

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit Nişantaşı Citys'deki bir mağazasının açılışına katıldı ve dizi hakkında merakla beklenen açıklamayı yaptı.

Burak Özçivit’ten 5 sezon anlaştığı Kuruluş Osman’la ilgili flaş açıklama

Burak Özçivit dün Nişantaşı City’s AVM’deki Brooks Brothers mağazasının açılışında kameralara takıldı. Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı’nın da katıldığı açılışta Özçivit şıklığıyla dikkat çekti.

Ünlü giyim markası Altınyıldız’ın yüzü olan Özçivit, kıyafet seçimine eşi Fahriye Evcen’le beraber karar verdiklerini belirtti ve “Fahriye de çok yardım ediyor. Evden çıkarken kombinimi eşimle birlikte hazırlıyoruz. Yakışanı seçiyor bana… Birbirimize pozitif anlamda destek veriyoruz” dedi.

Ünlü oyuncu 5 sezonluk anlaşmasının olduğu ‘Kuruluş Osman’ dizisiyle ilgili de beklenen müjdeli haberi verdi. Yakışıklı oyuncu haziran ayında 4. yılı bitecek olan atv’nin sevilen dizisinin önümüzdeki sezon da devam edeceğini açıkladı.
Öte yandan sık sık yurt dışında düzenlenen açılış ve fuarlara katılan ünlü oyuncu “Yeniden gideceğim. Ülkemizi yurt dışında tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bence çok önemli… İş programı yoğun. Aile hayatı ve bebek de yeni doğdu ama fırsat buldukça gitmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kızılcık Şerbeti dizisinin yayın durdurma cezası bu akşam tebliğ edildi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir