1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Rauf Denktaş’ı Devrim Saltoğlu evlendi

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Rauf Denktaş’ı Devrim Saltoğlu evlendi
Usta oyuncu Devrim Saltoğlu, Denizli’nin önde gelen ailelerinden Sağlam ailesinin kızı Mimar Nazlı Sağlam ile dün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde dünya evine girdi. Covid-19 salgını sebebiyle az sayıda davetli kabul eden çifti, oyuncu arkadaşları; Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Devrim Evin, Mehmet Bilge Aslan ve Can Arpacı yalnız bırakmadı.
Nikah sonrası Devrim Saltoğlu ve eşi Nazlı Saltoğlu davetlileriyle beraber Beyoğlu’nda bir mekanda yemek yedi.
Devrim Saltoğlu ve eşi 5 yıl önce bir arkadaş ortamında tanıştıktan 2 yıl sonra evlilik kararı almışlar ancak pandemi nedeniyle nikahlarını 3 yıl ertelemek durumunda kalmışlardı.  Çekimleri yeni sezonda Trt1’de devam edecek olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf Denktaş’ın hikayesine hayat veren usta oyuncu, balayı için ileri bir tarihte organizasyon yapabilecek.
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.