1. Anasayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix filminin yayın tarihi belli oldu

Kıvanç Tatlutuğ ile Beren Saat'i yıllar sonra buluşturan "İstanbul İçin Son Çağrı" filmi 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda Netflix’te seyirciyle buluşacak.

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix filminin yayın tarihi belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat hayranlarının merakla beklediği OGM Pictures imzalı “İstanbul İçin Son Çağrı” filminin yayın tarihini açıklandı. Gönenç Uyanık’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda Netflix’te seyirciyle buluşacak.

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikâyenin anlatıldığı filmde, İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları…

thumbnail
Önerilen Yazı
Kirli Sepeti’nin Medine’si Cansu Tosun Cannes yolcusu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir