1. Anasayfa
 2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Ayça Ayşin Turan son dakika karar değiştirdi

Ayça Ayşin Turan O Ses Yılbaşı programına son dakika katılma kararı aldı.

Ayça Ayşin Turan son dakika karar değiştirdi

Ayça Ayşin Turan bir kez daha  O Ses Yılbaşı programına katılması için teklif almıştı. Ancak geçen hafta güzel oyuncu adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz jüride olduğu için tekrar aynı konuyla gündeme gelmemek için yarışmaya katılmak istemediğini iletmişti.

Bu hafta yeni bir gelişme oldu ve Ayça Ayşin Turan karar değiştirdi. Yılbaşı gecesi yayınlanacak olan yarışmaya katılacak olan oyuncu 25 Aralık’ta yapılacak çekim için şarkı seçimine başladı.

Öte yandan Talat Bulut, Kerem Alışık, Ebru Şahin,  Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Selin Şekerci, Nilsu Berfin Aktaş, Büşra Pekin, Eser ve Berfu Yenenler, Cemal Can ile Danla Biliç, Aslıhan Malbora’nın da yer aldığı yarışmanın yılbaşı kadrosuna son olarak Sıcak Kafa’daki başarılı performansıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Hazal Subaşı da katıldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Sibel Can’a açılan o davada karar çıktı
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir