1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Halil İbrahim Ceyhan'dan ilk sinema filmi... Partnerini kendisi seçecek

Medyapımın “Kirli Sepeti” adlı dizisiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, ilk sinema filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Halil İbrahim Ceyhan’dan ilk sinema filmi… Partnerini kendisi seçecek

Halil İbrahim Ceyhan Medyapım’ın “Kirli Sepeti” adlı dizisiyle yeni sezonda FOX ekranında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu arada Ceyhan ilk sinema filmi için de el sıkıştı. Yakışıklı oyuncunun senaryosunu Ömer Gecü ve Alper Mestçi’nin kaleme aldığı, yapımcılığını Aytaç Medya’nın üstlendiği ilk filminin adı “Benim Adım Çocuk”…

Alper Mestçi’nin yöneteceği filmde Halil İbrahim Ceyhan “Aras Demirkanlı” karakterine hayat verecek. Eski bir “bordo bereli” olan Aras Demirkanlı, karısı öldükten sonra tüm hayatını adadığı kızını organ mafyasının elinden kurtarmak için çetin bir mücadeleye giriyor. Film aynı zamanda “sokak çocukları”nın yaşadığı ağır trajediye de geniş yer veriyor.

Partnerini kendisi seçecek

Halil İbrahim Ceyhan hayranlarının sabırsızlıkla beklediği “Benim Adım Çocuk” adlı filmin çekimleri Haziran 2024’te başlayacak. Ceyhan’ın projedeki kadın partnerinin kim olacağı ise henüz belli değil. Film ülkemizle aynı anda Avrupa, Arap yarımadası ve birçok ülkede aynı anda gösterime girecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Selçuk Yöntem’li “Amadeus” oyunu Anadolu turnesine çıkıyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir