1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Gülsim Ali ile Görkem Sevindik başrollerde buluşuyor

Ender Yapım imzalı "Geçmişin Kokusu" filminde Gülsim Ali ile Görkem Sevindik başrolleri paylaşacak.

Gülsim Ali ile Görkem Sevindik başrollerde buluşuyor

Gülsim Ali‘nin yeni adresi belli oldu. Güzel oyuncu başrolünü Görkem Sevindik‘le paylaşacağı “Geçmişin Kokusu” filminde buluşuyor. Ender Küçük’ün patronu olduğu Ender Yapım imzalı filmde Görkem Sevindik “Salih”, Gülsim Ali ise “Elina” rollerini canlandıracak. Serkan Özarslan‘ın yazıp yöneteceği filmde Emir Benderlioğlu “Murat”, Zeynep Elçin “Ayşe” rolüne hayat verecek. Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekilecek filmin 27 Haziran’da sete çıkması planlanıyor. “Gelecek bazen geçmişte saklıdır” sloganıyla yazılan film Makedonya’nın tarihi dokusunda imkansız bir aşk hikayesini beyazperdeye taşıyacak.

Filmin konusuna gelince; Yugoslavya dağılırken Üsküp’te 500 yıllık evinde olanları izleyen Salih yaşadığı mahallede insanların değişmesine, bireyselleşmesini seyirci kalmadan elinden geleni yapmaktadır. Ancak çocukluk arkadaşı, aynı mahallede beraber büyüdüğü Elina’nın bir sivil toplum kuruluşunu temsilcisi olarak şehre geri dönmesi ile birlikte artan huzursuzluk komşuların birbirine düştüğü dönemlerin yaşanmasına neden olur. Salih bir anda kendisini hem çocukluk arkadaşıyla, hem de onun arkasındaki güçlerle büyük bir savaşın içinde bulur.

thumbnail
Önerilen Yazı
Çakallarla Dans 7’ye bir flaş transfer daha… Doğukan Polat kadroda

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir