1. Ana Sayfa
  2. Kültür Sanat
Trendlerdeki Yazı

Alice Müzikali’ne Dubai’den teklif var

Uzun süre kapalı gişe oynanan, geçen mart ayında da Disney’de yayınlanan Serenay Sarıkaya’lı Alice Müzikali’nin ünü dünyaya yayıldı.

Alice Müzikali’ne Dubai’den teklif var

Alice Müzikali ilk kez 7 Şubat 2019’da sahnelenmiş ve Serdar Biliş’in yönettiği müzikal yıllarca kapalı gişe oynanmıştı. 23. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Haldun Dormen Özel Ödülü ve “En İyi Koreografi Ödülleri”nin de sahibi olan müzikal mayıs sonunda veda etmişti. Serenay Sarıkaya, Şükrü Özyıldız, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Enis Arıkan ve İbrahim Selim’i buluşturan “Alice Müzikali” geçen mart ayında da Disney Plus’ta yayınlanmıştı.

Beyhan Murphy’nin koreografisiyle sahnelenen dev prodüksiyonlu müzikal için Dubai’den teklif geldiği öğrenildi. Yaratıcı yapımcılığına Ayşe Barım’ın imza attığı “Alice Müzikali”ni izleyen Dubaili yapımcılar projenin lisansını almak için harekete geçti. Görüşmelerin nasıl sonuçlanacağı merak konusu…

Önerilen Yazı
Sete çıkan Cadı filminde Furkan Andıç ve Buse Meral başrolde buluştu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir