1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Yüz Yıllık Mucize" dizisi bitiyor mu, yoksa devam mı ediyor? İşte cevabı

"Yüz Yıllık Mucize" dizisi Hilal Saral'ın muhteşem rejisi, güçlü oyunculuklaro ve farklı konusuyla ekrana yeni bir soluk getirmişti.

“Yüz Yıllık Mucize” dizisi bitiyor mu, yoksa devam mı ediyor? İşte cevabı

Yüz Yıllık Mucize’ dizisi bu sezon ekranın en özel projeleri arasında yer aldı. Dizi tarihine geçen değerli projelerin yaratıcısı ödüllü yönetmen Hilal Saral‘ın başarılı senarist Nuran Evren Şit‘le güçlerini birleştirdiği dizi Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra’dan oluşan güçlü kadrosuyla fark yaratmıştı.

OGM Pictures imzalı dizinin perşembe günü Star TV‘de 9. bölümü seyirciyle buluşacak. Dizini yeni sezona taşınıp taşınmayacağı merak konusuydu. Son gelen haberlere göre dizi, yeni bir gelişme olmazsa 15 Haziran’da ekrana gelecek 13. bölümüyle ekrana veda edecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Deniz Çakır’ın büyük isyanı: Bu ülkede çocuk istismarcıları affedildi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir