1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

“Yargı”nın Savcı Efe’si Ulvi Kahyaoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Genç kuşağının başarılı oyuncularından Ulvi Kahyaoğlu bu yaz tatil yapmak yerine film çekecek.

“Yargı”nın Savcı Efe’si Ulvi Kahyaoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Ulvi Kahyaoğlu geçen sezon “Dengeler Biri Olmak” dizisiyle dijitalde, “Yargı” dizisiyle de ekranda seyirciyle buluşmuştu. Başarılı oyuncu, Burak Deniz ve Öykü Karayel’i buluşturan “Umami Kaynama Noktası” filminin kadrosuna katıldı. Karga Seven Pictures’ın kurucularından yönetmen Emre Şahin’in yöneteceği filmi Can Cengiz kaleme alıyor. Ulvi Kahyaoğlu, sıkı bir prova sonrası 3 günde çekilecek filmde “Cengiz” rolüne hayat verecek.

2021 yapımı İngiliz “Boiling Point” filminden uyarlanan proje Londra’nın ünlü bir restoranlarında yılın en yoğun gecesinde geçiyor. Başarılı ve karizmatik şef Andy Jones, birçok kriz ve tehditle uğraşırken davetsiz misafirlerin gelişi mutfakta işleri iyice çığrından çıkaracak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ümit Kantarcılar ve Sevcan Yaşar başrolde buluştu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir