1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Yalı Çapkını'nın Zerrin'i Toprak Sağlam seyirciyi ikiye böldü

Yalı Çapkını'nın Zerrin'i Toprak Sağlam son bölümde TT oldu.

Yalı Çapkını’nın Zerrin’i Toprak Sağlam seyirciyi ikiye böldü

“Yalı Çapkını” dizisi cuma akşamları hem reytinglere, hem de sosyal medyaya damgasını vurmaya devam ediyor. Dizide Zerrin karakterine hayat veren Toprak Sağlam, takipçileri ikiye böldü. Sağlam’a sosyal medyadan “ Çok asilsiniz”, “ Sakın dizide kısa kalmayın yoksa tadı kaçar”, “ Çok güzel rol yapıyorsunuz” gibi beğeni yorumları yağarken, bir grup izleyici de kızı Pelin (Buse Buçe Kahraman) karakterine duyduğu öfkeyi “Kızını da al ve git hepimizin iyiliği için” gibi yorumlarında bulundu.

Kısa sürede oyunculuğu ve canlandırdığı karakterle ses getiren Toprak Sağlam, Sosyal medyada TT oldu..
Yorumları keyifle okuduğunu dile getiren oyuncu, “İlk Göz Ağrısı” dizisiyle oyunculuk hayatına başlamış ve daha önce “Kuzey Rüzgarı”, “Böyle Bitmesin”, “Bodrum Masalı” gibi ekranın ilgiyle izlenen yapımlarında da rol almıştı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu’na Nicole Kidman’lı diziden teklif

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir