1. Anasayfa
  2. Dizi

Yalancılar ve Mumları dizisine yeni oyuncu

Yalancılar ve Mumları dizisine yeni oyuncu

Medyapım’ın “Yasak Elma”nın yanı sıra FOX için hazırladığı “Yalancılar ve Mumları”nın rol dağılımıyla ilgili bilgiler ve yeni oyuncusu belli oldu.

Koray Kerimoğlu’nun yöneteceği dizide saçlarını sarıya boyatan Elçin Sangu “Leyla”, Ceren Moray “Elif”e, Burcu Gölgedar “Şebnem”e, Şafak Pekdemir Meliha’ya ve Melike Güner “Şerife”ye hayat verecek. Nermin Yıldırım’ın yazdığı dizinin başrol karakterlerinden Yakup’a Feyyaz Duman, Engin’e ise İsmail Demirci hayat verecek.

Karakter isimlerinin  değişmesinin de gündemde olduğu dizinin kadrosuna Şebnem’in eşi Hasan rolüyle İlker Kızmaz da katıldı.

İlker Kızmaz dizide şef aşçı rolüne hayat verecek. Dizinin sempatik çifti olan Şebnem ve Hasan çocuk yapmak için uğraşmaktadır.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir