1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

FOX'un "Yabani" dizisinin kadrosuna flaş oyuncular

Yabani dizisi Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Bertan Asllani, Dolunay Soysert ve Yurdaer Okur gibi ünlü isimleri buluşturacak.

FOX’un “Yabani” dizisinin kadrosuna flaş oyuncular

Yabani dizisi yeni sezonun iddialı dizilerinin başında geliyor. 20 Temmuz‘da sete çıkması planlanan diziyi M. Çağatay Tosun yönetiyor ve Hilal Yıldız yazıyor. Sokaklarda kimsesiz büyümüş Yaman‘ın etkileyici hikayesini beyazcama taşıyan dizinin kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu. Dizide Neslihan (Dolunay Soysert) ile Serhan’ın (Yurdaer Okur) kızı ve Ateş’in (Bertan Asllani) kardeşi Çağla’yı genç yetenek Seray Özkan canlandıracak.

Şebnem Hassanisoughi merakla beklenen dizide “Şebnem” rolüne hayat verecek. Neslihan’ın hem çocukluk arkadaşı, hem de ailesinin sahibi olduğu Yücesoy Hastanesi’nin de finans müdürü olan Şebnem, aynı zamanda Rüya’nın (Simay Barlas) annesidir.

Dizinin diğer önemli karakterlerinden Yücesoy Hastanesi’nin başhemşiresi Feride’yi Ayşegül Ünsal ve Feride’nin kız kardeşi Yurdagül’ü Birgül Ulusoy, Yurdagül’ün eşi Osman’ı ise Güray Görkem canlandırıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in duygusal anları

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir