1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Tetikçinin Oğlu" dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Bodrum'da çekilen "Tetikçinin Oğlu" dizisinin ekibi geçen günlerde İstanbul'a döndü.

“Tetikçinin Oğlu” dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Tetikçinin Oğlu” dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı merak konusuydu. O3 Medya ve Same Film’in ortak çektiği FOX’ta ekrana gelen dizinin bu sezon 8 bölümü çekildikten sonra sezon tatiline çıkması planlanıyordu. Geçen haftaki bölümü ekrana gelmeyen dizinin 7. bölümü çekildikten sonra ekip İstanbul’a döndü.

Yağız Alp AkaydınEmre Aybek‘in yönetttiği, Timuçin Esen ile Şevket Çoruh, , Genco Özak, Sezin Akbaşoğlu, Serhat Kılıç, Bahar Şahin, Esra Kızıldoğan’ı buluşturan dizinin ekibine 7. bölümde sezon finali yapıldığı açıklandı. Kulislerde dizinin akıbeti için 2 farklı iddia dolaşıyor. Bunlardan biri dizinin devam etmeyebileceği, diğeri de başrollerle ilgili değişiklik yapıp yola devam edileceği şeklinde… Bakalım reytingleri yüzünden hayal kırıklığı yaratan dizi için nasıl bir formül bulunacak?

Önerilen Yazı
Merve Dizdar Fransa’da uçağa alınmadı, isyan etti
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.