1. Anasayfa
  2. Dizi

Son Yaz’da Sare Akay, Cihan ve Burak Sancaktar rüzgârı esecek

Son Yaz’da Sare Akay, Cihan ve Burak Sancaktar rüzgârı esecek

FOX’un O3 Medya imzalı dizisi “Son Yaz” sezona bomba gibi girecek. Semih Bağcı ile Ali Ayyıldız’ın yönettiği dizinin etkileyici senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur yazıyor.

Sezon finalinde Canan rolüne hayat veren Funda Eryiğit’in öldürülmesinin ardından dizide 3 yıllık zaman atlaması yaşanacak. Mesleğine veda eden ve hayata küsen Savcı Selim Kara’yı baba ocağı Rize’den döndürecek gelişmeler yaşanacak. Selim’in ve Akgün’ün kaderi ilginç olayların ardından yine kesişecek.

Dizide Birce Akalay, Organize Suçlar İstihbarat Başkanlığı’nda görevli olan Sare Akay’a hayat verecek. Sarp Levendoğlu Soner’in abisi Cihan Sancaktar’a, Onur Bay ise küçük kardeşi Burak Sancaktar’ı canlandıracak. Sancaktar ailesinin renkli hikâyesi seyirciyi ekrana kilitleyecek.

Diziye ayrıca yeni sezonda Mertoğlu ailesi de katılacak. Nefes nefese olayların yaşanacağı dizide Sancaktar ailesinin reisi Halil Sadi Sancaktar’la ilgili büyük bir gizem de hikâyenin ana merkezini oluşturacak.

 

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir