1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Son Yaz dizisine bomba bir oyuncu daha

Son Yaz dizisine bomba bir oyuncu daha
Geçen sezondan kalan birçok dizi yeni bölümlerinin çekimlerine bu ay başlıyor. FOX’un Son Yaz dizisi de sete çıkmaya hazırlanıyor. Çekimleri İzmir’den İstanbul’a taşınacak olan O3 Medya imzalı sevilen dizide zaman atlamasının yaşanacağını daha önce yazmıştım. Funda Eryiğit, Erdem Şanlı, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez’in ayrıldığı diziye Sare karakteriyle Birce Akalay katılmıştı. Son olarak projeye bir bomba isim daha dahil oldu.
Eski eşler dizide buluşuyor
Uzun süre Eskişehir’de çekilen Savaşçı dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Sarp Levendoğlu “Son Yaz”ın yeni bomba transferi oldu. Yakışıklı oyuncunun dizinin mafya kanadında etkili bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.
Öte yandan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu 2014 ile 2017 yılları arasında evli kalmıştı. Zaman içinde dost kalmaya karar veren eski karı koca Küçük Ağa ve Deliormanlı filminin ardından bir kez daha aynı projede buluşacak.
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.