1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Simay Barlas "Ömer"e veda mı ediyor? İşte cevabı

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Ömer dizisine Süreyya rolüyle dahil olan Simay Barlas'ın diziye veda edip etmeyeceği sonunda netlik kazandı.

Simay Barlas “Ömer”e veda mı ediyor? İşte cevabı

Simay Barlas başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle Ömer dizisine çok yakışmıştı. Dizide Süreyya karakterine hayat veren genç yıldızın hikâyesinin Gamze (Gökçe Bahadır) ve Ömer’in (Selahattin Paşalı) evliliğinin ardından nasıl bir yöne evrileceği merak konusuydu. Barlas’ın diziden sezon sonuna doğru ayrılacağı söylentisi gündeme geldi. Hatta Barlas’ın “Yanık Ülke” gibi iddialı yeni sezon dizileriyle görüşmeye gitmesi de bu söylentiyi güçlendirdi.

Son olarak güzel oyuncunun “Süreyya ev final karesi” notuyla ekip arkadaşlarıyla pasta kestiği paylaşım dikkat çekti. Gelen son haberlere göre Simay Barlas’ın 21. bölümde ailesiyle ekibe veda edeceği öğrenildi. Olan bitenlerle yüzleşecek olan Süreyya’nın Ömer’e son vedası da çok konuşulacak.

 

thumbnail
Önerilen Yazı
Erkan Petekkaya yeni rolü için imaj değiştirdi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir