1. Anasayfa
  2. Dizi

Serenay Sarıkaya’ya yakışıklı rol arkadaşı

Serenay Sarıkaya’ya yakışıklı rol arkadaşı

Netflix ile anlaşmalı olan Serenay Sarıkaya’ya uzun süre proje aranmış, Klüp ve Pera Palas gibi dizilerini reddeden güzel oyuncu sonunda Pınar Bulut’un yazdığı Şahmeran’da oynamaya karar vermişti.

Tims&B’nin imza atacağı diziyle ilgili bilgiler yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor. Umur Turagay’ın yönetmen koltuğuna oturacağı Şahmeran Adana’da çekilecek. Burak Deniz’e de teklif götürülen dizinin eylül ayında sete çıkması planlanıyor. Dizide 400 yaşındaki aslında yılan olan bir gruo üniversitelinin hikâyesi anlatılacak.

Yılan oldukları belli olmasın diye gözlerini lensle kapatan karakterlerin etkileyici hikâyesine hayat verecek oyunculardan biri son yılların öne çıkan yıldızlarından Mert Ramazan Demir olacak.

Demir son olarak yine Adana’da çekilen UFO filminde İpek Filiz Yazıcı’yla kamera karşısına geçmişti.

Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir