1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Ruhun Duymaz"da Burcu Özberk profesyonel bir hırsızı canlandırıyor

FOX'un "Ruhun Duymaz" dizisinde Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk "Ece" ve "Onur" rolleriyle seyirci karşısına çıkacak.

“Ruhun Duymaz”da Burcu Özberk profesyonel bir hırsızı canlandırıyor

Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’ın başrolleri paylaştığı O3 Medya’nın ajan hikâyesi Ruhun Duymaz dizisinin ilk tanıtımı dün akşam seyirciyle buluştu. Yaşanan ertelenmeler nedeniyle bu aya yetiştirilmeye çalışılan dizinin tanıtımı çok beğenildi. Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk uyumlarıyla dikkat çekti.

Ruhun Duymaz’da Şükrü Özyıldız “Onur” adında çok başarılı bir ajanı, Burcu Özberk ise profesyonel bir hırsızı canlandırıyor. Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı dizide olaylar Onur ve polis ekibinin uluslararası faaliyet gösteren bir suç örgütünü çökertme planıyla başlıyor. Bu örgütün bir numaralı adamı Cihan’ın (Tuğrul Tülek) hayatına giriyor ve kız kardeşi Hilal’in (Aslı Sümen) hayatına giriyor ama karşısında bir rakip çıkıyor Ece… Aytaç Çiçek’in yönettiği dizide bir ajan ile hırsızı etkileyici hikâyesi seyirciye sunulacak. Dizinin kadrosunda Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru, Kadir Polatçı, Ilgaz Kaya ve Burak gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Çağla Şıkel ile Nail Gönenli barıştı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir