1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Melisa Sözen'li Netflix'in "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?" dizisine dünyadan büyük ilgi

Melisa Sözen ile Eylül Tumbar'ı buluşturan "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?" dizisi 40 ülkede top 10 a girmeyi başardı.

Melisa Sözen’li Netflix’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisine dünyadan büyük ilgi

Melisa Sözen’in merakla beklenen yeni dizisi “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?”, Netflix’te cuma günü seyirciyle buluştu. Perihan Mağden’in bir anne ile kızının travmatik ilişkisini ele aldığı etkileyici romanından yola çıkılarak çekilen 1441 Productions imzalı yapım, ilk gün dünya sıralamasına 8. sıradan girdi.

Ertan Kurtulan’ın senaryosunu yazdığı dizi kısa sürede bir sıra yükseldi ve 48 saat içinde 7. sıraya yerleşti. 40 ülkede Top 10’a giren dizi Türkiye’de ise en çok izlenen yapım olarak dikkat çekiyor. Umut Aral ile Gökçen Usta’nın yönettiği dizide Melisa Sözen ile Eylül Tumbar başrolleri paylaşıyor. Soluk soluğa izlenen dizide ayrıca Musa Uzunlar, Birand Tunca, Başak Daşman, Deniz Karaoğlu, Emrah Kolukısa gibi ünlü isimler de rol alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Melisa Sözen’li Netflix’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisine dünyadan büyük ilgi
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir