1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Mahsun Kırmızıgül 8 yıl sonra dizi setlerine geri dönüyor

Son olarak “Prestij Meselesi” filmini seyirciyle buluşturan Mahsun Kırmızıgül, iddialı dizi film projesine hazırlanıyor.

Mahsun Kırmızıgül 8 yıl sonra dizi setlerine geri dönüyor

Müzikteki başarısını sinema ve dizi sektöründe de ispatlayan Mahsun Kırmızıgül, 8 yıl aradan sonra bir dizi projesi çekmeye hazırlanıyor. Boyut Film ile MedYapım’ın ortak çekeceği dizinin şimdilik kod adı G.A.D… Son olarak 2015’te “Şehrin Melekleri” adlı bir dizi film çeken Kırmızıgül, henüz kanalı belli olmayan dizide hem yapım ortağı, hem de genel yönetmenlik yapacak.

Oyuncu görüşmeleri başlayan dizinin Kapadokya ve Karadeniz’de çekilmesi planlanıyor. G.A.D. kod adlı dizinin senaryosunu geçmişte “Aşk Yeniden” ve “Hercai”yi gibi çok izlenen dizileri de yazan Feraye Şahin kaleme alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Şükrü Özyıldız’dan final yapan dizisinin ardından veda mesajı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir