1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir'le ilgili ilk kez konuştu

Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir'le ilgili ilk kez sessizliğini tv100'de ekrana gelen "Magazin Hattı" programı için bozdu.

Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir’le ilgili ilk kez konuştu

Kubilay Aka son günlerde Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’le yaşadığı gerginlikle gündemde… “Dokuz Oğuz” dizisinin dublajı için İstanbul’a gelen ünlü oyuncu konuyla ilgili sessizliğini tv100’de ekrana gelen “Magazin Hattı” programı için bozdu.

Kubilay Aka “Genel olarak hiçbir meslektaşım hakkında kamera önünde konuşmayı doğru bulmadım, bulmuyorum da… O yüzden bu konu hakkında çok da fazla konuşacak bir şey de yok zaten… Ufacık bir şey… Mekan çıkışında olan bir şey… Alkollü bir mekan… Öyle bir detaya girilmesine gerek olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim… başka bir soru varsa onunla devam edelim” dedi.
thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını yıldızları aralarındaki ekran enerjisinin sebebini açıkladı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir