1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kopuk dizisinin ekibi okuma provasında buluştu

FOX'un Medyapım imzalı dizisi Kopuk'un oyuncu kadrosu okuma provasında ilk kez bir araya geldi.

Kopuk dizisinin ekibi okuma provasında buluştu

Kopuk dizisinin cuma günü sete çıkması bekleniyor. FOX’ta seyirciyle buluşacak olan dizide modern bir Robin Hood hikâyesi televizyona aktarılacak. Koray Kerimoğlu‘nun yöneteceği ve eğlenceli karakterleriyle dikkat çeken dizinin oyuncuları okuma provasında buluştu.

Dizide başlıca rolleri Kaan Yıldırım (Ferhan), Biran Damla Yılmaz (Sera), Seray Kaya (Müjde), Mustafa Açılan (Tan), Sarp Akkaya (Faruk), Engin Alkan (Bumin), Kadir Çermik (Ziya), Melisa Doğu, (Perihan), Evliya Alkan (Damat Erdem), Sahra Şaş (Nihal), Merve Çağıran (Gonca), Edip Tepeli (Bili), Cem Söküt (Cüneyt),  Umut Kaya (Erdal), Hakan Çelebi (Nazif), Hakan Yufkacıgil (Lastik Muarrem), Güneş Hayat (Naciye) ve Cansu Tuman (Yasemin) paylaşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ünlü yönetmen Umut Aral’ın gurur projesi… James Franco’lu diziyi yönetti

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir