1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin 3. sezon onayı da çıktı

Ay Yapım’ın ilk sezonu büyük ilgi gören dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin şu günlerde ikinci sezon çekimleri devam ediyor.

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin 3. sezon onayı da çıktı

“Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinin ikinci sezonunun ardından üçüncü sezon çekimlerinin yapılacağı ortaya çıktı. Avukat Leyla ve ofis arkadaşlarının ilişkileri üzerinden modern şehir hayatındaki ilşkileri sorgulayan dizinin senaryosu Ece Yörenç imzası taşıyor. Bertan Başaran’ın yönettiği dizinin şu günlerde ikinci sezon çekimleri sürüyor.

Saçlarını bu kez kestirdi

“Kimler Geldi Kimler Geçti”nin üçüncü sezonunun çekimlerinin ekim ayında başlaması planlanıyor. Dizinin 8 bölümlük ilk sezonunda Serenay Sarıkaya’nın daha pratik olduğu peruk ekleriyle kısalttığı saçları çok konuşulmuştu. Güzel oyuncu ikinci sezonda daha doğal durması için bu kez saçının boyunu kısalttı.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Sıfır Kilometre” filminin Nefise’si Oya İloğulları oldu
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir