1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

KGKG'de Damla Sönmez'in yerine kim geldi?

Damla Sönmez bir sanat filminde hem oyunculuk, hem de yapım ortağı olacağı için "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinden ayrılmıştı.

KGKG’de Damla Sönmez’in yerine kim geldi?

Damla Sönmez‘in son anda kadrosundan ayrıldığı “Kimler Geldi, Kimler Geçti” dizisi hafta sonu sete çıkacak. Netflix için çekilecek olan 8 bölümlük dizinin Ece Yörenç tarafından yazılan senaryo ekibinde  Ayşe Özyılmazel de yer alıyor.

Bertan Başaran‘ın yöneteceği dizide “Defne” rolü için adı geçen Damla Sönmez yapım ortağı olacağı sanat filminin çekimiyle çakıştığı için diziden ayrılmıştı. Defne rolüne kimin hayat vereceği ise merak konusuydu. Rolün yeni sahibinin yeni saç imajıyla beğeni toplayan, güzel oyuncu Gülcan Arslan olduğu öğrenildi.

Modern zaman ilişkilerini ele alan dizide Serenay Sarıkaya Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Boran Kuzum, Zeynep Tuğçe Bayat, Bade İşcil, Sümeyra Koç ve Bilgi Aydoğmuş başlıca rolleri paylaşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Oktay Kaynarca Seul Uluslararası Drama Ödülleri’ne aday oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir