1. Anasayfa
  2. Dizi

Kerem Bürsin, Cayo haberi doğru mu? Banderas’la ne zaman buluşuyor?

Kerem Bürsin, Cayo haberi doğru mu? Banderas’la ne zaman buluşuyor?

Kerem Bürsin’in birkaç gündür Peru asıllı İspanyol oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo ile sevgili olduğu ve ikilinin ekim ayında İspanya’daki bir defilede tanıştığı iddia edilmişti. Oysa gerçeğin tam tersi olduğu ortaya çıktı.

Edindiğim bilgilere göre ünlü oyuncu, aynı zamanda İspanya’daki menajerliğini yapan kuzeni Malaga’da yaşadığı için oradaki sanat camiasında geniş bir çevre edinmiş durumda… Bürsin bu nedenle sık sık iş görüşmeleri için İspanya’ya gidiyor ve birçok yeni insanla tanışıyor. Stephanie Cayo’yla da 3 hafta önce bu ortamlardan birinde tanıştı ve Bürsin ile Stephanie Cayo’nun arasında anlatıldığı gibi bir beraberlik yok. Ekim ayında olduğu belirtilen tanışma bilgisi bu nedenle gerçeklik taşımıyor. Ekim ayında Hande Erçel’le sevgili olan yakışıklı oyuncunun bir ilişkisi biter bitmez yeni bir beraberliğe başlamayı sevmediği de biliniyor.

Şu  günlerde tek motivasyonu iş olan Bürsin’e birçok TV projesinden teklif gitti. Ancak bir dijital proje çekmeyi isteyen oyuncunun yeni adresi merak konusu oldu. Bu arada Kerem Bürsin, geçen haftalarda gittiği Malaga Film Festivali sırasında Antonio Banderas’ın başrolünde yer aldığı “Company” müzikalini izlemiş ve Banderas Bürsin’le fotoğrafını yayınlayıp yakışıklı oyuncuyu övmüştü. Antonio Banderas’ın Bürsin’i yakın zamanda düzenleyeceği özel partiye davet ettiği, ikilinin tekrar bir araya geleceği de öğrenildi.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir