1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kanal D'nin hangi dizileri önümüzdeki sezon da sürecek? Yargı fanlarına müjde

Kanal D yeni sezon hazırlıklarına dört bir koldan başladı.

Kanal D’nin hangi dizileri önümüzdeki sezon da sürecek? Yargı fanlarına müjde

Kanal D’nin hangi dizilerini bitirip hangi dizilerini yeni sezona taşıyacağı aşağı yukarı netleşmeye başladı. Kanalın pazar akşamları izlenme rekoru kıran dizisi “Yargı”nın maç yayını olduğu günlerde bile seyircisini artırması devam kararını gündeme getirmişti. Son gelen haberler dizinin 3. sezonunun da çekileceği yönünde…

Kanal D’nin devam etmesine kesin gözüyle bakılan bir diğer dizisi de “Üç Kız Kardeş”… Ayvalık’ın büyülü atmosferinde çekilen dizi 3. sezonda da sürecek. Süreç Film’in imza attığı proje sıcak hikâyesiyle dikkat çekiyor.

Kanal D, Türker İnanoğlu’un sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği polisiye dizi “Arka Sokaklar”a eylül ayında devam edecek. İnanoğlu dizinin yayın haklarını Kanal D İç Yapımlar’a devretme kararı aldı. Prensipte anlaşan taraflar arasında imzalar da yakında atılacak. Şu günlerde dizi için hazırlıklar başladı. Çekimleri yaz aylarında başlayacak dizinin kemik kadrosu Zafer Ergin, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu projeye devam edecek.

Bunların dışında Kanal D, Pastel Film’in “Dilek Taşı” adlı dönem dizisini ekrana getirecek. Altan Dönmez’in ilk bölümlerini çekeceği dizide Salih Bademci başrolü oynayacak. “Camdaki Kız” dizisi haziran ayında final yapacak olan Kanal D’nin iddialı dizilerinden Veda Mektubu ve Kraliçe’nin ise reyting performanslarına göre kaderi belirlenecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ezgi Mola’lı Dünyayı Değiştiren Ayten’e Şahmaran’dan 2. transfer

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir